Tento článek vám zabere přibližně 1 Min.

Je jedno jestli benzin, nafta, elektro nebo hybrid, auta jsou naší vášní a baví nás o nich/s nimi psát/točit a ještě radši řídit.

Nejsme žádní novináři a proto naše dojmy a poznatky jsou z pohledu obyčejných lidí (motoristů). 

Celé to začalo celkem nedávno na konci roku 2019 kdy jsem se rozhodl založit si instagramovou stránku kam jsem dával různé novinky ze světa aut. Nicméně furt mě lákalo jít někam dále tvořit něco co bude mít možná i větší dosah, a tak i navzdory nepřející době roku 2020 jsem založil youtube kanál Carscz kde můžete najít různá videa od klasických POV až do budoucna i po CZ/SK testy. A aby to bylo celé kompletní tak od roku 2021 už je Carscz k vidění i na webu. 

Celý web je rozdělen do tří rubrik. V rubrice Testy jak už název napovídá najdete podrobné testy aut, která jsme měli možnost pořádně prozkoumat a zajezdit si s nimi. Novinky jsou místem těch nejžhavějších novinek ze světa motorismu a nakonec blog kde najdete různé rady, tipy nebo zkrácené pohledy na auta se kterými jsme měli kratší zkušenost.

 

 

Zapněte si pásy, vyrážíme....

Kontakt:

Pokud nás chcete pozvat na nějakou motoristickou akci, navázat spolupráci nebo nám jen chcete napsat ozvěte se na email: 

testy@carscztesty.eu

Napsáno

Jan Páv

Blázen do aut co miluje řízení a cokoli kolem aut. Realizací Carscz si splnil jeden ze snů.